Özlem Hukuk & Danışmanlık, Av. Ervin ÖZLEM tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Hukukun farklı alanlarında uzmanlaşmış bir avukat kadrosuna sahip olan ve kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüme başarısı gösteren Özlem Hukuk & Danışmanlık, ilke edinmiş olduğu dürüstlük ve şeffaflık prensiplerine bağlı kalarak, müvekkillerinin hukuki problemlerine en etkili ve hızlı olan çözümü sunmayı amaç edinmiştir.

Dava dosyalarında müvekkillerini en iyi şekilde temsil etme gayreti gösteren Özlem Hukuk & Danışmanlık, aynı zamanda dava açılmadan önceki süreçte yapmış olduğu hukuki değerlendirme ve bilgilendirmeler ile müvekkillerinin söz konusu hukuki süreci kayıpsız bir şekilde atlatmasına yardımcı olmaktadır. Yurt içinde sunmuş olduğu hukuki hizmetin yanı sıra özelikle yurt dışı bağlantıları ve iş birliği içerisinde olduğu çalışma ortakları ile dünya ölçeğinde bir çalışma ve hizmet anlayışına sahip olan Özlem Hukuk & Danışmanlık, başta Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İş Hukuku olmak üzere hukukun çeşitli alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren ve birçok iş birliği bulunan hukuk büromuzun öncelikli hedefi, dünya standartlarında bir hizmet kalitesi ve dinamik bir hukuk nosyonu ile sürekli büyümek ve gelişmektir. Ayrıca müvekkilleriyle olan hizmet ilişkisinde dürüst ve şeffaf bir çalışma prensibiyle karşılıklı güveni sağlayarak adalete olan saygı ve inancı ayakta tutmayı amaç edinmiş olan hukuk büromuz, deneyimli avukat kadrosu ile çıkmış olduğu yolda hukuk sektörünün en iyisi olmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Özlem Hukuk & Danışmanlık olarak misyonumuz, müvekkillerimizin yaşamış olduğu hukuki sorunlar ile en baştan sona kadar titizlikle ilgilenerek en doğru ve etkili çözüm yöntemini sunmak ve aynı zamanda teknolojiye, ekip çalışmasına, çözüm odaklı ilerlemeye, öğrenmeye ve gelişmeye önem göstererek gerektiği takdirde dava açılmadan uzlaşma yöntemiyle müvekkillerimizin hukuki sorunlarına çağdaş ve yenilikçi çözümler üretmektir.

PRENSİPLERİMİZ

Hukuk büromuz tarafından sunulan hukuki hizmetin özenli ve güvenilir olması öncelik verdiğimiz değerler arasında olup belirli bir plan ve disiplin çerçevesinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda müvekkillerimize karşı her zaman dürüst ve şeffaf olmak ve en hızlı
şekilde geri dönüş sağlamak ofisimizin temel çalışma prensiplerini oluşturmaktadır.